BSP31 System etykietowania

Interesuje Cię ten produkt?

Kod produktu: 804850
Zapytaj
o indywidualną ofertę
Lub zadzwoń: +48 509 027 180
Opis

BSP31TM to dobry sposób na oznaczanie próbek.

Firma Brady opracowała niepowtarzalny zestaw wyrobów na potrzeby histologii i anatomopatologii gwarantujących identyfikację próbek tkanki przed ich obróbką, pozwalając na identyfikację w trakcie procesów laboratoryjnych, a także długotrwałe przechowywanie (prawie 20 lat). 

System etykietowania BSP31TM przeznaczony jest do mechanicznego nakładania naklejki samoprzylepnej na kasetkę z tkanką przed procesem zatapiania bloczków tkankowych. To łatwe w użyciu urządzenie tworzy w naklejce nity, które uniemożliwiają jej odklejenie podczas procesu zatapiania albo w trakcie długotrwałego przechowywania. Kiedy włożymy kasetkę z przodu urządzenia, zostaje ona automatycznie złapana przez zacisk. W czasie krótszym niż jedna minuta cztery niewielkie sondy termiczne przebijają nakleję oraz przednią ściankę kasetki. Rozgrzane sondy tworzą materiał kasetki i tworzą nity na naklejce. Kiedy urządzenie wycofuje sondy z kasetki, kasetka zostaje uwolniona, pracownik laboratorium może ją bezpiecznie wyjąć i włożyć do nie próbkę tkanki. BSP31TM musi być używane tylko z naklejkami z materiału B-482 oraz taśmą termotransferową R6400. 

Podstawowe informacje:

- dwuwymiarowe kody kreskowe, są mniejsze ale zawierają znacznie więcej informacji

- naklejkę można przykleić jeszcze przed obróbką

- długi czas użytkowania naklejki - nawet do 20 lat

- system drukowania jest łatwy i prosty w użyciu

- naklejka do kasetki jest mocowana automatycznie

- mała powierzchnia styku

 

 

BSP31 System etykietowania - Galeria 4

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Drogi kliencie, zapytaj o indywidualną ofertę!

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X