Drukarka Atramentowa BradyJet J2000

Interesuje Cię ten produkt?

Kod produktu: 150159
Zapytaj
o indywidualną ofertę
Lub zadzwoń: +48 509 027 180
Opis

Drukarka Brady J2000 to odpowiedź na rosnącą ilość próbek w laboratorium. Drukarka oferuje nieograniczoną ilość ponad 16 milionów kolorów, przy wysokiej jakości wydruku, która wynosi 4800dpi. Aby uporać się z dużą ilością próbek w laboratorium Brady proponuje oznaczenie próbek kolorami. 

PRÓBKI POSORTOWANE WEDŁUG KOLORÓW

Zadruk wykonany w dowolnym kolorze na niezawodnych laboratoryjnych etykietach. Oprócz możliwości druku w kolorze J2000 oferuje fotograficzną jakość druku, gdzie na etykiecie można też umieścić inne dane lub kod kreskowy, który skaner bez problemu odczyta.

NIEZAWODNE ETYKIETY LABORATORYJNE

Wymiary i kształty etykiet odpowiadają większości pojemników jak probówki, fiolki, tacki, pojemniki kriogeniczne oraz pozostałe elementy szklane. Etykiety bardzo dobrze się trzymają, nie odpadają, zachowują czytelność i przejrzystość nawet, gdy przechowywane są w zamrażarce lub ciekłym azocie, kąpieli wodnej bądź też autoklawie. Etykiety laboratyjne Brady do próbek laboratoryjnych są również odporne na pozostałe chemikalia stosowane w środowisku laboratoryjnym, czyli: aceton, toluen, etanol, ksylen, izopropanol.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Drukarka jest mała i nie zajmuje dużo przestrzeni (26,4cmx38,9cm). Jest prosta w obsłudze. Rolki z etykietami osadzone są na sprężynkach, co pozwala na ich łatwą wymianę i zas wymiany wynosi poniżej 20 sekund. Drukarka następnie automatycznie konfiguruje etykietę. Dzięki prędkości druku 63,5mm/s można szybko wydrukować większe ilości etykiet na próbki zgodnie z ustalonym wcześniej kluczem kolorystycznym.

Specyfikacja techniczna:

- Prędkość druku 63,5mm/s

- Technologia druku tusz (inkjet)

- Rozdzielczość druku do 4800dpi

- Druk samodzielny, urządzenie peryferyjne 

- Kolor druku - druk kolorowy

- Waga - 3,2kg

- Obcinarka - automatyczna obcinarka

- Gwarancja - 1 rok

- Wymiary urządzenia: szer.264mmxwys.180mmxgłęb.389mm

 

OPROGRAMOWANIE I ŁĄCZNOŚĆ:

- Opcje łączności - USB

- Obsługiwane oprogramowanie: Brady Workstation, sterownik do systemu Windows do obsługiwania oprogramowania zewnętrznego

MATERIAŁY:

- Etykiety ciągłe i wykrawane, etykiety niestandardowe

- Kompatybilne materiały: B-2595, B-2569, B-2551, B-7425J

- Min. długość etykiety - 6,35mm

- Min. szerokość etykiety - 19mm

- Maks. szerokość etykiety - 101,60mm

- Maks. szerokość podkładu - 108,00mm

- Maks. szerokość druku - 101,60mm

- Zalecane dzienne zużycie: około 3000 etykiety dziennie, w zależności od wymiarów konkretnych etykiet, zadruku i innych czynników

 

Drukarka Atramentowa BradyJet J2000 - Galeria 4

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Drogi kliencie, zapytaj o indywidualną ofertę!

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X