Taśma antypoślizgowa podłogowa świecąca w ciemności

Interesuje Cię ten produkt?

Kod produktu: 078162
Zapytaj
o indywidualną ofertę
Lub zadzwoń: +48 509 027 180
Opis

Taśma antypoślizgowa Brady w kształcie prostokata z paskiem świecącym w ciemności, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo w miejscu kiepsko doświetlonym. Taśma podłogowa, która zapobiega przewróceniu się, poślizgnięciu na mokrej lub śliskiej powierzchni. Zastosowano tutaj wytrzymały poliester, który dzięki swojej strukturze jest wytrzymały i odporny na ścieranie. Taśma jest pokryta tysiącami cząstek, które posiadają właściwości antypoślizgowe. Taśma jest wzmocniona warstwą aluminium.

Taśma bardzo mocno wiąże się z suchą i czystą nawierzchnią. Można ją z powodzeniem stosować wewnątrz, jak i  na zewnątrz. Wytrzymuje olej i smar. Skraca czas czyszczenia i osuszania. Taśma znajduje zastosowawanie jako taśma podłogowa, taśma na schody, taśma na podjazdach.

Ten rodzaj kształtu dedykowany jest przede wszystkim do oznaczania i zabezpieczania powierzchni schodów.

Specyfikacja technicza:

- Kolor czarny

- Szer. - 150,00mm

- Dług. - 600,00m

- Antypoślizgowa/ antypoślizgowy laminowany poliester

Opakowanie - 24 sztuki

Taśma antypoślizgowa podłogowa świecąca w ciemności - Galeria 4

  

Drogi kliencie, zapytaj o indywidualną ofertę!

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X