Taśma fotoluminescencyjna antypoślizgowa Brady pasek

Interesuje Cię ten produkt?

Kod produktu: 251938
Zapytaj
o indywidualną ofertę
Lub zadzwoń: +48 509 027 180
Opis

Taśma fotoluminescencyjna antypoślizgowa Brady, pasek o szerokości 30,00mm. Te samoprzylepne paski/ kawałki taśmy fotoluminescencyjnej są pokryte powłoką aluminiową. Doskonale sprawdzają się w miejscach wrażliwych, tzn. brzegi schodów, albo wejść, przejść. Są dostępne w standardowej klasie luminescencji, tzn. C oraz B.

Materiał B-7524, to sztywny materiał o właściwościach antypoślizgowych. W wyniku braku zasilania świeci mocno w ciemności wyznaczając drogę ewakuacji, wyjścia dla użytkowników znajdujących się w pomieszczeniu. Materiał zalecany do oznaczania miejsc umieszczenia alarmów przeciwpożarowych, gaśnic oraz szeroko rozumianych systemów kierunkowych. Znajduje zastosowanie w zakresie temperatur od -40C stopni do 110C stopni.

Specyfikacja technicza:

- paski fotoluminescencyjne z powłoką aluminiową, która pełni funkcję antypoślizgową

- Szer. - 50,00mm

- Dług. - 0,80m

- Klasa luminescencji C

Opk. - 1 pasek (1 sztuka - 0,80m)

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Drogi kliencie, zapytaj o indywidualną ofertę!

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X