Toughstripe™ - taśmy do wyznaczania stref

Produkty Toughstripe zostały wykonane z wytrzymałego poliestru firmy Brady materiał B-514. Doskonale sprawdzają się w znakowaniu obszarów magazynowych, przejść, a także w oznaczaniu sprzętu bezpieczeństwa oraz dróg ewakuacyjnych.

Taśma Toughstripe to najbardziej wytrzymała taśma do znakowania podłóg. Posiada bardzo mocną część klejącą. Odznaczają się wytrzymałością na środki chemiczne i wysoką temperaturę. Długo zachowują swoje właściwości. Nie ulegają zarysowaniu, nie wycierają się. Poliester B-514 jest materiałem sztywnym, nie ulega deformacji podczas aplikacji. Już za pierwszym razem można przykleić prostą i gładką linię. Materiał nie sprawia problemu przy jego usuwaniu. Nie niszczy powierzchni, do której został przyklejony. Doskonale sprawdzą się na halach magazynach, na halach produkcyjnych, ale także w pomieszczeniach administracyjnych.

Najwyższa wytrzymałość - wymiana uszkodzonych albo zużytych linii trwa krócej; ma to przełożenie na lepszy wygląd i funkcjonowanie zakładu.

Łatwy montaż - gładkie i proste linie wykonuje się sprawnie i bez problemy. Wystarczy jedna osoba.

Doskonała widoczność - widoczność jest jednakowa, jak przy malowanych znakach podłogowych, ale za mniejsze pieniądze.

Wykrojone kształty - taśmy Toughstripe mają różne kształty, kolory, wielkości, dzięki czemu można uzyskać skuteczniejsze i trwalsze oznakowanie podłóg.

Bezproblemowe usuwanie - oznaczenie taśmą Toughstripe można łatwo usunąć, nie niszcząc przy tym podłogi i nie pozostawiając substancji klejącej, która wygląda nieestetycznie.

 

Specyfikacja techniczna:

- 0,0002 cala (ok.0,05mm) grubości

- Zakres temperatury eksploatacji od -18 stopni do 52 stopni C

- Odporność na działanie silnych środków chemicznych

- Warunki do zastosowania: sucha powierzchnia, minimum 5 stopni

- Odporne na środki chemiczne

- Posiadają wyższy poziom bezpieczeństwa niż tez określony wymaganiami normy OSHA 1910.22 dotyczącymi czystych, suchych i nieśliskich powierzchni.

 

Toughstripe™ - taśmy do wyznaczania stref - Galeria 4

 
Sortuj wg:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK