Taśmy Toughstripe™ - taśmy do wyznaczania stref

Produkty Toughstripe zostały wykonane z wytrzymałego poliestru firmy Brady materiał B-514. Doskonale sprawdzają się w znakowaniu obszarów magazynowych, przejść, a także w oznaczaniu sprzętu bezpieczeństwa oraz dróg ewakuacyjnych.

NIEZWYKLE MOCNO I TRWAŁE.

Taśma Toughstripe to najbardziej wytrzymała taśma do znakowania podłóg.

Posiada bardzo mocną część klejącą. Odznaczają się wytrzymałością na środki chemiczne i wysoką temperaturę. Długo zachowują swoje właściwości. Nie ulegają zarysowaniu, nie wycierają się. Poliester B-514 jest materiałem sztywnym, nie ulega deformacji podczas aplikacji. Już za pierwszym razem można przykleić prostą i gładką linię. Materiał nie sprawia problemu przy jego usuwaniu. Nie niszczy powierzchni, do której został przyklejony. Doskonale sprawdzą się na halach magazynach, na halach produkcyjnych, ale także w pomieszczeniach administracyjnych.

Najwyższa wytrzymałość - wymiana uszkodzonych albo zużytych linii trwa krócej; ma to przełożenie na lepszy wygląd i funkcjonowanie zakładu.

Łatwy montaż - gładkie i proste linie wykonuje się sprawnie i bez problemy. Wystarczy jedna osoba.

Doskonała widoczność - widoczność jest jednakowa, jak przy malowanych znakach podłogowych, ale za mniejsze pieniądze.

Wykrojone kształty - taśmy Toughstripe mają różne kształty, kolory, wielkości, dzięki czemu można uzyskać skuteczniejsze i trwalsze oznakowanie podłóg.

Bezproblemowe usuwanie - oznaczenie taśmą Toughstripe można łatwo usunąć, nie niszcząc przy tym podłogi i nie pozostawiając substancji klejącej, która wygląda nieestetycznie.

 

 

Taśmy Toughstripe™ - taśmy do wyznaczania stref - Galeria 4

 

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X