Zestawy blokad LOTO

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują sie profesjonalne blokady LOTO, wchodzące w skład systemu zabezpieczeń oraz oznaczeń stosowanych w wielu branżach przemysłowych, czyli Lockout/ Tagout. Proponujemy większe i mniejsze zestawy, w których znjadują się m.in. kłódki, linki, klamry, podstawy zaciskowe oraz etykiety ostrzegawcze. Każdy zestaw blokad LOTO zaopatrzony został w elementy niezbędne do skutecznego zabezpieczania urządzeń elektrycznych, zaworów, czy też wtyków izolacyjnych. Zestawy blokad stosowane są z powodzeniem w wielu sektorach przemysłowych, w branży produkcyjnej czy instalacyjnej.

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X