Drukarka BBP37

BBP37 to kolorowa drukarka do druku oznakowań i etykiet. Lepsze i bardziej transparentne miejsce pracy na kolorowo. Drukarka etykiety BBP35/37 firmy Brady oferuje niezwykłe możliwości druku w kolorze, pozwalając szybko stworzyć bezpieczniejsze i wydajniejsze miejsce pracy. Prosta, automatyczna konfiguracja etykiet oraz intuicyjny ekran dotykowy to funkcje dzięki, którym szybko można zaprojektować i wydrukować potrzebne znaki. Drukarka pozwala na pełną dowolność odnośnie kształtu i koloru. Idealna do druku kolorowych oznaczeń i znaków graficznych. Szeroka gama kolorów dostępna w bezpośrednio w miejscu pracy.

 

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X