Kłódki

Posiadamy w sprzedaży różne rodzaje kłódek, jak kłódki bezpieczeństwa z różną szeklą - stalową, nylonową lub aluminium. Kłódki w zależności od potrzeb mają korpus wykonany z różnych materiałów: stal, mosiądz, aluminium, nylon.

Kłódki mogą występować w różnym schemacie klucza:

KA - Jednakowe klucze - Keyed Alike - w tym schemacie kłódki występują z jednakowymi kluczami, można je otworzyć za pomocą jednego klucza. Sprawdza się wtedy, kiedy jedna osoba obsługuje kilka kłódek.                                                                                                                                                                                                                                              

KD - Różne klucze - Key Different - Standardowe kłódki są dostarczane w tym schemacie. Klucz przeznaczony do jednego zamka nie może zostać użyty do otwarcia innego zamka. Kłódki są wyposażone w 5 - i 6 - stykowe cylindry, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Cylindry oraz klucze są obrabiane bardzo precyzyjnie, ze względu na wyśrubowane wymogi bezpieczeństwa. Pozwala to zagwarantować klientom większą liczbę unikalnych kluczy niż w przypadku innych zamków o jednakowej liczbie styków. Aby zagwarantować niepowtarzalność każdego   zamka, można zarejestrować zamki w zamówionych kłódkach.                                                                                                                                                        

KM - przy zastosowaniu klucza Master możemy otwierać liczne zamki dostarczane z różnymi kluczami. Pozwala to osobom nadzorującym pracę na szybkie zdjęcie blokady w razie awarii. W celu zagwarantowania pracownikom pełnej kontroli nad własnymi blokadami, klucze Master powinny być przechowywane w bezpiecznym miejscu, które jest dostępne np. tylko dla kadry kierowniczej.                                                                                                                                                                                                                                                          

GM - Grand Master Key - taki system pozwala pracować na kilka brygad. Każda z blokad ma swój klucz master, natomiast wszystkie kłódki można otworzyć za pomocą jednego klucza Grand Master. Zakup właściwych kłódek wiąże się z decyzję odnośnie typu kłódki, zastosowania, ilości pracowników, itp.

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Sortuj wg:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK