Słupki odgradzające

 

Słupki odgradzające Brady oraz łańcuszki odgradzające.

Słupki służą do wyznaczania i odgradzania stref niebezpiecznych w miejscu pracy (zakład, fabryka, magazyn, biuro, itp.) oraz do wyznaczania ciągów komunikacyjnych. Występują w różnych kolorach: czerwony, biały, czarno - zółty w paski oraz biało - czerwony w paski. 

Dostępne są różne rodzaje podstawek: kształt okrągły, trójkątny lub kwadratowy. Podstawki mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb.

Można je z łatwością przenieść i ustawić we właściwym miejscu. Słupki odgradzające Brady i dedykowane do nich łańcuszki są wykonane z solidnego materiału odpornego na zniszczenie lub zerwanie.

 

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X