Taśmy antypoślizgowe Brady

 

Taśmy antypoślizgowe BHP firmy Brady to taśmy samoprzylepne, które są dostępne w wielu kształtach, kolorach i szerokościach. Wykonane są z odpornego i wytrzymałego materiału, który został dodatkowo wzmocniony warstwą aluminium. Antypoślizgowa powierzchnia chroni przed poślizgnięciem i upadkiem na mokrej lub śliskiej nawierzchni. Mocna poliestrowa taśma z warstwą klejącą od spodu  jest na całej swojej powierzchni pokryta drobinami tlenku glinu. Gwarantuje to jej antypoślizgową strukturę.

Działanie kleju aktywuje się pod wpływem nacisku, zatem aplikacja taśmy jest łatwa i prosta. Antypoślizgowa taśma trzyma się mocno przyklejona uprzednio do czystej i suchej nawierzchni. Jest odporna na smary i oleje. Znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz pomieszczeń. Taśmy antypoślizgowe mogą być przyklejane do różnego rodzaju nawierzchni.

Sortuj wg:

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X