Taśmy antypoślizgowe Brady

 

Taśmy antypoślizgowe BHP firmy Brady to taśmy samoprzylepne, które są dostępne w wielu kształtach, kolorach i szerokościach. Wykonane są z odpornego i wytrzymałego materiału, który został dodatkowo wzmocniony warstwą aluminium. Antypoślizgowa powierzchnia chroni przed poślizgnięciem i upadkiem na mokrej lub śliskiej nawierzchni. Mocna poliestrowa taśma z warstwą klejącą od spodu  jest na całej swojej powierzchni pokryta drobinami tlenku glinu. Gwarantuje to jej antypoślizgową strukturę.

Działanie kleju aktywuje się pod wpływem nacisku, zatem aplikacja taśmy jest łatwa i prosta. Antypoślizgowa taśma trzyma się mocno przyklejona uprzednio do czystej i suchej nawierzchni. Jest odporna na smary i oleje. Znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz pomieszczeń. Taśmy antypoślizgowe mogą być przyklejane do różnego rodzaju nawierzchni.

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X