Drukarki znaków bezpieczeństwa

Drukarki graficzne firmy Brady pozwalają tworzyć etykiety, znaki bezpieczeństwa, oznaczenia BHP w różnych kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Obsługują szeroką gamę materiałów. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość druku oraz trwałość wydrukowanych oznaczeń. Drukarki znaków bezpieczeństwa Brady odpowiadają na różne potrzeby użytkowników w różnych zakładach. Drukujesz tak jak chcesz i tyle ile potrzebujesz od razu w miejscu zapotrzebowania. Drukarki graficzne pozwalają na wydruk w wielu językach.

Drukarki graficzne Brady THT pozwalają tworzyć etykiety bezpieczeństwa, etykiety logistyczne, przywieszki i tabele informacyjne, piktogramy oraz oznaczenia na rurociągi i wiele innych. Druk THT jest na samoprzylepnej winylowej etykiecie , co gwarantuje jakość i trwałość wydruku oraz odporność na wymagające warunki środowiska, w którym jest użytkowany. 

Zobacz również:

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy
Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X