Formy i koszt dostawy

 

Koszty dostawy Produktu ustalane są w trakcie procesu składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego produktu.

Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz do momentu odebrania Produktu przez przewoźnika. Czas kompletowania jest podany w opisie każdego Produktu i jest uzależniony od dostępności Produktu u producenta.

Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. pd 1 do 3 dni roboczych (z wyłączeniem sobót i niedziel oraz świąt).

Ważne: koszty dostawy może ulec zmianie w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach.

Zakupione w Sklepie towary są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

Na życzenie klienta możemy wysłać zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Nie prowadzimy odbioru osobistego.

 

Koszt dostawy:

- Przesyłka kurierska UPS - 5 EUR netto (przedział wagowy od 1kg do 30kg)

- Za pobraniem wysyłami paczki do wartośći 870PLN brutto; do tej kwoty paczki wysyłane są standardowo

 

Jeżeli wybiorą Państwo opcję dostawy za pobraniem a wartość zamówienia przekroczy 870 PLN brutto, wtedy koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie. Wysyłka za pobraniem jest opcją droższą, niż koszt standardowej przesyłki.

 

 

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X