Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze Brady

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze Brady - Galeria 3

Taśma PVC

Taśma PVC

Taśma PVC

Taśma PVC

Winyl B-950

Winyl B-950

Winyl B-950

Winyl B-950

Taśma B-957

Taśma B-957

Kolaż B-957

Kolaż B-957

Taśma B-726

Taśma B-726
  

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze Brady wykonane są z kilku materiałów o różnych właściwościach.

 

Materiał - PVC

Taśma ostrzegawcza Brady służąca do znakowania ścian, brzegów ścian, filarów, kolumn, słupów, łuków bram, a nawet podnośników. Jest niezwykle trwała pomimo faktu, że jest bardzo cienka (0,138mm grubości). Taśma sprzedawana w rolkach o długości 33m. Wodoodporna, olejoodporna i kwasoodporna. Taśma może być stosowana do oznaczania ciągów komunikacyjnych, ale jedynie w miejscach o małym natężeniu ruchu. 

Materiał - Winyl B-950

Taśma ostrzegawcza Brady z bardzo mocnym klejem. Dzięki swoim właściwościom może spowodzeniem być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Jest odporna na działanie różnych czynników atmosferycznych. Sprawdza się przy znakowaniu korytarzy, niskich sufitów, przejść, pilarów oraz innych miejsc potencjalnie niebezpiecznych lub obiektów niebezpiecznych. Po taśmie winylowej mogą poruszać się urządzenia znajdujące się na halach magazynowych bądź też produkcyjnych. Taśma sprzedawana w rolkach o długości 16,50m. Dokładna specyfikacja techniczna znajduje się w karcie technicznej materiału.

 

Materiał - O właściwościach odblaskowych Samoprzylepny Material B-957

Taśmy ostrzegawcze odznaczające się najwyższym stopniem wytrzymałości. Odblaskowe w mocnych i trwałych kolorach. Znajdują zastosowanie w miejscach zaciemnionych, o ograniczonej widoczności, w nocy. Taśma sprzedawana w rolkach o długości 4,5m. Taśmy sa odporne na wilgoć. Bardzo trwały klej o silnych właściwościach klejących. Mocno trzyma się nawierzchni. Dokładna specyfikacja techniczna znajduje się w karcie technicznej materiału.

 

Materiał - Winyl B-726

Nie jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Rekomendowana do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Taśma jest trwała i szybko przykleja się do powierzchni. Powierzchnia na , której ma zostać użyta taśma musi być uprzednio przygotowana, tzn. musi być sucha i czysta.

Służy do oznaczania przejść, korytarzy, maszyn bądź też oznaczania urządzeń na halach produkcyjnych, w lokalach użytkowych, magazynach. Taśma BHP winylowa jest odporna na większość 

środków chemicznych. Szczegółowa specyfikacja znajduje się w załączonym pliku ze specyfikacją materiału.

 

Sortuj wg:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK