Drukarki laboratoryjne

W ofercie przedstawiamy drukarki laboratoryjne do druku etykiet laboratoryjnych, które znajdą swoje zastosowanie w instytucjach badawczych i instytucjach medycznych. Etykiety laboratoryjne firmy Brady spełniają wymagania w zakresie rozmiarów płytek, probówek. Zachowują czytelność nadruku na bardzo długi czas. Są odporne na różne skrajne warunki laboratoryjne, m.in. ciekły azot, wrząca woda, różnego rodzaju rozposzczalniki, czy też kąpiel w autoklawie, zamrażanie. Drukarki laboratoryjne służą do samodzielnego tworzenia oznaczeń laboratoryjnych wraz z symbolami stosowanymi w wybranych instytucjach badawczych. Urządzenia dostępne są w kilku funkcjonalnych modelach. Może to być drukarka przenośna, jak i drukarka stacjonarna.

Drukarki laboratoryjne firmy Brady oraz rozwiązanie w zakresie identyfikacji laboratoryjnej służą badaczom w dziedzinie biotechnologii, rolnictwie, ochronie środowiska, medycynie sądowej i wielu innych. Dzięki nim specjaliści histologii, patologii, chromatografii i innych dziedzin mogą stosować sprawdzone praktyki laboratoryjne.

Zobacz również:

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy
Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X