Taśmy BHP do znakowania podłóg

W trosce o bezpieczeństwo pracowników w sytuacjach zagrożenia, proponujemy taśmy BHP, służące do między innymi znakowania podłóg, ścian, drzwi ewakuacyjnych, a także tak istotnych elementów, jak gaśnica. Oferujemy warianty antypoślizgowe, przyklejane do podłoża, jak i fotoluminescencyjne, czyli świecące w ciemności. Dzięki oznaczeniom z taśm bhp, wszystkie osoby obecne w obiekcie będą wiedziały dokładnie co znajduje się przed nimi, nawet podczas awarii zasilania.

Taśma bhp do znakowania podłóg oferowana jest w naszym sklepie w wielu wariantach rozmiarowych. Pozwoli to doskonale dostosować produkt do jego przyszłego wykorzystania, znacząco podwyższając poziom bezpieczeństwa w budynku. Mogą one również posiadać różne kształty, w tym kropki oraz stopy.

 

Formularz zapytania

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dokonać zamówienia lub uzyskać ofertę na potrzebne materiały, zapraszamy do wypełnienia formularza.

Skontaktujemy się w ciagu 24h

Formularz kontaktowy

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Drogi kliencie,
Zapytaj o indywidualną ofertę!
X